Meist

Raiko - 1987 sündinud ja terve elu väikeses külas elanud äärmiselt ratsionaalne matemaatiku haridusega üldehitusprojektijuht. Elan koos armastatud naisega ning kõige nunnuma tütre ja pojaga 1904 ehitatud endises raudtee majas, mis hiljem ehitati ümber nelja korteriga ühistuks, mille meie oma perega oleme muutnud ühepere elamuks. Aitan oma naisel tema unistusi talumaja ning renoveerimise juures täide viia selliselt kuidas oskused ja ressursid lubavad. Eesmärgiks on soe, silmale ilus ja sõltumatu majapidamine, mis kaitseks ja toidaks ka siis kui muu maailm on laiali lagunenud.
Lisaks on mul suur kirg filmide ja lauamängude vastu. 
Agnes  - 25. aastane Saaremaalt pärit noor ema, kes enamus oma elust elanud maal eramajas. Teismelisena tundus maal elamine kõige kohutavam asi üldse, kahekümnesena ei osanud aga  enam muust unistada.
Kui küsida arvamust mu ema käest, siis ta kinnitaks kahe käega, et mulle on väikesest peale remont ja kõikvõimalikud isetegemiseprojektid meeldinud. Eriti siis kui vanemad kodust ära läksid ja sai salaja alustada uue projektiga, mis eelnevalt ära keelatud oli. Pärast aga kinnitati ikka ja jälle, et tulemus on ju päris kena.
Lisaks sellele blogile siin, pean blogi kasutatud riietest ja kaltsukatest. Sama suur või isegi suurem on mu armastus ka kasutatud mööbli vastu, mida mulle meeldib korda nokitseda. 


Mariette - Mariette sündis 2013 juulis ja ei jää remondis sammugi emme-issist maha. Niiet enamus töödes on tal luba veidi väiksemate tööriistadega kaasa aidata.


Raian - sündis aprillis 2015 ja on nüüdseks sirgunud asjalikuks abiliseks. Kõige suurema meelega annab tööriistu kätte. Kannatust jagub tunduvalt kauemaks kui õel.
Suusi - Sündinud 13. august 2012 Väike-Maarja lähistel.
Suusi on segavereline hundikoera välimusega ustav sõber, kel energiat mitme eest.
Kuna Suusi elab õues, siis tema lemmikud on kõik õues ehitamised ja aiatoimetused, kus ta alati oma nina ka appi pistab.

Kõrvik - sündinud 2010 aasta lõpus, meie juurde saabus bussiga Tartust 2011 varakevadel ning nautis meiega mõnda aega ka korterielu.
Kiisu on meil suuremas osas ikka toakass, kuid tiiru-kaks armastab iga päev väljas ka käia, eriti suvel.
Remondil hoiab kaugusest oma valvsa pilgu peal, kuid enamasti väsib nii ära, et jääb sinu lähedusse tukkuma.

2 kommentaari:

  1. Väga armas:)!Soovin edu ja kordaminekuid Sinu perele ja huviga jään ootama külla kutset,et seda kõike oma silmaga näha :)!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh-aitäh. Soojal ajal on meie juures tunduvalt mõnusam, kui lapsed saavad õues ringi joosta, aiamaalt maasikaid noppida ja mehed grilli ääres jutustada. Aga külla võib muidugi varem ka tulla :)

      Kustuta