esmaspäev, 16. veebruar 2015

Elutuba: 2012 ja 2013

Kes siia meie kodu pisikesse netipesasse rohkem kui korra sattunud on, siis teab, et kirjutan uutest ja vanadest tegemistest läbisegi. Niiet täna ma alustuseks näitan milline oli meie elutuba ja selle kõrval olnud kaks tuba peaaegu päris alguses ehk kui maja ostsime.


Mina tahtsin suurt ja avarat elutuba, niiet tegime elutoa poole suuremaks selle helesinise tapeediga lastetoa ja selle kõrval asunud "rämpsutoa" võrra. Fotol näha olev kipsplaat oli enne meid sinna pandud ja meie kodu on esimene koht, kus ma olen näinud, et keegi kipsplaati makroflexiga parandaks! Seda kõike aga ära lammutama ei hakanud, akende kohale, kus eriti palju makroflexi parandusi oli sai küll uus kipsplaat, muidu aga kõvasti pahteldamist ja makulatuur veel lisaks.
Mai 2013 ehk rohkem kui aasta hiljem sai elutuba tapeeditud ja juunis, kuu enne Mariette sündi, kolisime elutuppa ümber. Sellest kõigest, mis tapeetimisele eelnes kirjutan teine kord.Ühest toa nurgast sai tehtud magamistoa osa, teisest nurgast Raiko töönurk ja selle põhimõttega toimib ta meil sisuliselt siiani. Ainult Raiko töönurk on asendunud minu nurgakesega. Ideaalis on plaanis suve jooksul valmis saada kaks lastetuba, millest üks esialgu meie magamistoaks jääb, niiet elutuba saaks lõpuks ikkagi elutoaks.
Tegelikult käisid mul aga vanemad nädalavahetusel külas ja tapeetisime osa elutoast üle. Nagu ma ise naljatan, et mis siis, et suur osa majast on täiesti nullseisus ehk ainult prügi on välja tassitud, milleks seda remontida, kui võib üleremontida juba korralikku osa :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar